جادوي سپاسگزاري

کتاب جادو

کتابی دیگر از روندا برن با عنوان «جادو» با ترجمه فرشید عطایی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تازه ترین کتاب روندا برن با عنوان «جادو» به همراه ترجمه فرشید عطایی از سوی نشر آموت روانه بازر کتاب شد.

این کتاب که در ۲۸ فصل نوشته شده است به گفته نویسنده آن ۲۸ عمل جادویی را به مخاطب می‌آموزد تا او یادبگیرد چگونه می‌تواند از قدرت جادویی سپاسگزار ی استفاده کرده و سلامت مالی و شغلی خود و دیگر اطرافیانش را متحول کند.

آموزه‌های برن در این کتاب شامل اجرای تمریناتی است که برای اجرا در ۲۸ روز طراحی شده است و طی آن سپاسگزار ی  به یک عادت در زندگی فردی  مخاطبان این کتاب مبدل می‌شود و همین حس است که به گفته نویسنده نوعی جادو را در زندگی  مخاطب کتاب پدید می‌آورد.

وی در بخشی از این کتاب در همین زمینه می‌نویسد: وقتی شما بابت چیزهایی که دارید ممنون و سپاسگزار  باشید، خواهید دید که آنها بلافاصله رو به فزونی می‌گذارند. اگر برای پولی که دارید سپاسگزار  باشید، خواهید دید که پولتان به طرزی جادویی زیاد می‌شود. اگر بابت رابطه‌ای که با کسی دارید سپاسگزار  باشید، حتی اگر این رابطه رابطه کاملی نباشد، خواهید دید که به طرزی جادویی رو به بهبود می‌گذارد. گر بابت شغلی که دارید، حتی اگر شغل رویایتان نباشد، سپاسگزار  باشید، شرایط کم‌کم تغییر می‌کند، طوری که از شغلتان لذت بیشتری می‌برید و در پی آن همه نوع موقعیت  و فرصتی برای کارتان پدید می‌آید...

روندا برن نویسنده و تهیه کننده اسنرالیایی است. وی را بیش از هر چیز به خاطر مستند راز و کتابی که با همین نام منتشر شده است می‌شناسند. برن همچنین در سال  ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

کتاب «جادو» را نشر آموت در ۲۱۵ صفحه و با قیمت ۱۱ هزار تومان منتشر کرده است.

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2019© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو