«یک بعلاوه یک» و «من پیش از تو» محبوب‌ترین‌های هفته پایانی مهر

بازار کتاب تهران در هفته گذشته، با استقبال از آثار جوجو مویز، نویسنده انگلیسی همراه بود، به‌طوری‌که «یک بعلاوه یک» و «من پیش از تو» رقابتی شانه به شانه در صدر فهرست پرفروش‌های بازار کتاب تهران در هفته گذشته داشتند.

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)- با توجه به حجم کتاب‌های منتشر شده در کشور، یکی از موضوعاتی که علاقه‌مندان به کتاب همواره به آن توجه دارند، انتخاب آثار مناسب برای مطالعه است. ارائه گزارش هفتگی پرفروش‌ترین کتاب‌‌های بازار کتاب، ضمن آن‌که نمایانگر ذائقه مطالعاتی اهالی فرهنگ است، می‌تواند راهنمای خوبی برای مخاطبان کتاب و مطالعه باشد.

بازار کتاب تهران در هفته پایانی مهرماه با ادامه استقبال از آثار جوجو مویز همراه بود، به‌طوری‌که از میان 40 عنوان کتابی که از 24  ناشر در فهرست پرفروش‌های بازار کتاب تهران حاضر بودند، کتاب «یک بعلاوه یک» و «من پیش از تو» از این نویسنده انگلیسی، بیش از سایر کتاب‌های پرفروش در سبد خرید علاقه‌مندان به کتاب قرار گرفتند.

براساس این گزارش آثاری چون «شازده کوچولو» و «پس از تو» نیز از دیگر آثار پرمراجعه بازار کتاب تهران در هفته گذشته بوده‌اند. همچنین کتاب‌هایی چون «مردی که همه چیز همه چیز همه چیز داشت»، «مرحوم ماتيا پاسكال»، «اشوزدنگهه 1» و«یخ‌شكن‌ها»نیز از آثاری بودند که برای نخستین‌بار به فهرست پرفروش‌های بازار کتاب تهران راه یافته‌اند.

در این گزارش، پرفروش‌های برخی کتابفروشی‌های معروف تهران از 24 تا 29 مهر 1395 بررسی شده است.

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2024© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو