«من پیش از تو» و «ملت عشق» در صدر فروش باقی ماندند

بازار کتاب تهران در هفته گذشته عرصه رقابت تنگاتنگ رمان «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز و «ملت عشق» نوشته الیف شافاک بود.

 خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)- با توجه به حجم کتاب‌های منتشرشده در کشور، یکی از موضوعاتی که علاقه‌مندان به کتاب همواره به آن توجه دارند، انتخاب آثار مناسب برای مطالعه است. ارائه گزارش هفتگی پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب، ضمن آن‌که نمایانگر ذائقه مطالعاتی اهالی فرهنگ است، می‌تواند راهنمای خوبی برای مخاطبان کتاب و مطالعه باشد.

بازار کتاب تهران در هفته‌های اخیر، عرصه رقابت آثار ادبیات داستانی و به ویژه دو کتاب «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز و «ملت عشق» نوشته الیف شافاک بود. به طوری که در هفته گذشته نیز از میان 49 عنوان کتاب حاضر در فهرست پرفروش‌ها، این دو رمان بیش از سایر آثار حاضر، در سبد خرید مراجعان به کتابفربوشی‌ها قرار گرفتند. اما با استقبال بیشتر از رمان جوجو مویز در هفته گذشته، «من پیش از تو» گوی سبقت را از «ملت عشق» ربود و خود را به عنوان محبوب‌ترین کتاب هفته گذشته معرفی کرد.

«کتاب» اثر فاضل نظری، «پاییز فصل آخر سال است» نوشته نسیم مرعشی و «هنر شفاف اندیشیدن» نوشته رولف دوبلی نیز از دیگر آثار مورد استقبال خریداران کتاب در هفته گذشته بودند. همچنین از میان 29 ناشر حاضر در این فهرست، انتشارات چشمه با 8 عنوان و امیرکبیر با 5 و ققنوس با 3 عنوان از پرفروش‌ترین ناشران بازار کتاب تهران در هفته گذشته بودند.

آثاری چون «طریقت عشق»، «سال بلوا»، «گورستان گل‌ها»، «سکوت کهن آینه‌ها»، «سیاست تفکر»، «خواست ناممکن»، «درست و نادرست»، «تئوری بنیادی موسیقی»، «پارسیان و من»، «خواست ناممکن»، «تهران مخوف» و «زندگی شیرین» نیز از آثاری بودند که برای اولین بار به فهرست پرفروش‌های بازار کتاب تهران راه یافته‌اند.

این گزارش، پرفروش‌های برخی کتابفروشی‌های معروف تهران از 5 تا 11 تیر 1395 را بررسی کرده است

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2023© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو